1 березня стартує проект із сільського туризму “Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом”

afisha_1Проект “Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом” триватиме впродовж трьох тижнів у селі Урич, Сколівського району, Львівської області. В рамках проекту для місцевих мешканців відбудуться лекції про агротуризм та навчання народних ремесел ткацтва, бондарства і гончарства.

Основним завданням проекту є налагодження співпраці із мешканцями сіл Урич, Підгородці та Сопіт, заохочуючи їх займатись народними ремеслами та спільними із Заповідником зусиллями розвивати сільський туризм у регіоні.

У програмі проекту заплановані лекції по агротуризму, авторські зустрічі з митцями та майстер-класи народних ремесел. Місцем проведення є культурний центр “Хата у Глубокім” в селі Урич, у якому впродовж трьох тижнів житимуть майстри народних мистецтв, навчаючи своєму ремеслу. Наприкінці проекту буде організована виставка робіт, здійснених в рамках “Території можливостей”. Для слухачів лекцій по сільському туризму відбудеться ознайомча поїздка в комплекс агросадиб, а учасники навчальних майстер-класів зможуть відвідати Львівську національну академію мистецтв.

В суботу, 1 березня, о 16:00 відбудеться перша лекція на тему: “Туризм у селі. Що, де і як?”. У неділю заплановано знайомство із майстром ткацтва, який впродовж наступного тижня буде проводити майстер-класи у Хаті в Глубокім.

Організатори: ДІКЗ “Тустань”, ЛОГО “Тустань” в рамках проекту ProMuseum за підтримки МФ “Відродження”, МБФ “Україна 3000”, ГО “Український центр розвитку музейної справи”, ПАТ “Платинум банк”.

Партнери: ВГО “Бойківське етнологічне товариство”, Львівський інститут економіки і туризму, Львівська національна академія мистецтв, туристичний інтернет-каталог “Карпати.info”, інтернет-портал “Бойкосвіт”, ГО “Калиновий рай”.

Детальна інформація про проект за посиланням.

1000х700