Чергова сесія по стратегічному плануванні діяльності Заповідника відбулась

25-26 червня, в рамках роботи над формуванням стратегії розвитку, відбулась виїзна сесія робочої групи для обговорення цінностей і формування місії  Заповідника.

Для цього було визначено основних стейкхолдерів організації, рівень їх значимості та рівня впливу, а також очікування від діяльності заповідника “Тустань”. Кожен із учасників мав можливість уявити себе в ролі одного із цих стейкхолдерів та висловити “свою” думку, намагаючись відійти від тих уявлень та стереотипів, що існують на поверхні.

Також, було проговорено всі головні успіхи та невдачі перших семи років діяльності Заповідника та визначено основні цінності.

DSC00289На завершення сесії, кожен із учасників запропонував своє визначення місії Заповідника відповідно до обговорених цінностей і завдань, в підсумку чого було вибрано три визначення, які найбільш цілісно та чітко передають загальне бачення учасників щодо мети діяльності організації.

DSC00306

DSC00351

DSC00363

DSC00324Отож, цей тривалий процес перейшов у стадію аналізу напрацьованого матеріалу та збору інформації-відгуків від стейкхолдерів Заповідника. Остаточне обговорення та затвердження місії Державного історико-культурного заповідника “Тустань” планується провести у вересні.

DSC00325

DSC00259

DSC00339Робоча стратегічна сесія відбувалась на базі відпочинку “Шепільська”, що знаходиться у селі Довголука, Стрийського району, Львівської області – www.shepilska.com.ua.

Конференц-зал на березі озера, затишна атмосфера, смачна їжа та гостинність господарів допомогли працівникам відволіктись від щоденних турбот і подивитись на власну роботу через призму бачення інших. Колектив Заповідника висловлює подяку працівникам бази відпочинку “Шепільська” за гарну нагоду перебувати на базі, яка справді надихає на творчі нестандартні рішення.

З радістю повернемось для продовження творчої роботи у майбутньому!

 

База відпочинку “Шепільська”
с. Довголука, Стрийський район, Львівська область
http://www.shepilska.com.ua/