Czesław Śpiewa на “Ту Стані!” поєднає правду і кітч

czeslaw3[1]4 серпня, в рамках цьогорічного Фестивалю “Тустань” відбудеться концерт відомого польського співака, володаря платинового альбому, Чеслава Мозіля (музичне псевдо Czesław Śpiewa).
Свої пісні Мозіль називає «альтернативний поп із панковим підтекстом». Повернувшись із Данії, польський емігрант Чеслав Мозіль викликає своїми піснями фурор та стає культовою постаттю. Кількість переглядів кліпів виконавця у YouTube сягає кількох мільйонів.

Батько Чеслава є львів’янином.
Відео:
http://www.youtube.com/watch?v=qHqTTSjWBvg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=S3qZUaKgk9I&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=fA2FwdNzokA&feature=player_embedded

Довідка:
Че́слав Мо́зіль (пол. Czesław Mozil, відомий також як Czesław Śpiewa; 12 квітня 1979, Забже) – відомий польський співак, композитор та музикант (грає головно на акордеоні), випускник Королівської данської консерваторії .

У віці 5-ти років разом із родиною виїхав до Данії. Його мати родом із Верхньої Сілезії, а батько є українцем зі Львова.

В Данії мешкав до 28-ми років, був співвласником бару Kulkafeen в центрі Копенгагену. В період еміграції часто приїжджав до Польщі, зокрема з концертами, і врешті вирішив оселитися в Кракові.

Свою музику класифікує як «поп» або «альтернативний поп із панковим підтекстом». Чеслав грає також у данському рок-гурті Tesco Value, який сам же і заснував. 2007 року виступив із гуртом Hey під час концерту з циклу MTV Unplugged.

czeslaw_mozil_szykuje_pop_3981271[1]7 квітня 2008 видав дебютний альбом «Debiut», який через шість тижнів після прем’єр здобув статус золотого, а через три місяці – платинового. Загалом було продано 60 тис. екземплярів альбому, що надало йому статус двічі платинового. Тексти пісень разом із Міхалом Заблоцьким писали інтернет-користувачі на сторінці multipoezja.onet.pl. В записі альбому брали участь зокрема квінтет Femme Fatale, Хор святої Анни з Копенгагена, Chór Dobrej Karmy та Chór Impreza U Jakuba, а також акомпаніатори на мандоліні, фуярці, бас-гітарі, перкусії, гітарах, саксофоні, контрабасі та валторні.

2010 року виходить другий альбом «POP» записаний із його данськими друзями Czesław Śpiewa Band. Альбом є про вокативним і показує життя сучасної Польщі, де правда і кітч знаходяться на одній сцені.

Із 2011 року Чеслав є суддею польського “X-Factor”.

2012 року виходить альбом «Czesław śpiewa Miłosza» у якому поєднує високу поезію та авангардну музику.

Сайт: www.czeslawspiewa.com

Czesław Śpiewa
www.czeslawspiewa.com