Фестивалю «Ту Стань!-2012» – бути!

s-0214_tustan-2011-hbr_1065_hbr[1]3-5 серпня 2012 року фестиваль «Ту Стань!» знову запрошує всіх охочих долучитися до дійства в дусі українського Середньовіччя. Місце проведення незмінне – історико-культурний заповідник «Тустань», що в с.Урич, Сколівського району, Львівської області. Цьогорічний фестиваль, сьомий за рахунком, поєднає автентику і сучасність, оживить традиції й ремесла, дозволить сповна насолодитися поєднанням природи, мистецтва та духу історії.

«Ту Стань!-2012» радо вітатиме гостей найрізноманітнішого віку та зацікавлень. Програма фестивалю передбачає традиційні бої реконструкторів, змагання воїнів на мечах, лучників, кидання сулиць, лицарські ігри, нічні бугурти та бойове вогняне дійство. Мистецька частина включатиме майстер-класи середньовічних танців, гри на давніх музичних інструментах, майстерню пісні, театральні дійства. Майстри ярмарки ремесел покажуть гостям тонкощі ковальства, гончарства, створення ляльок-мотанок, а на дітей чекатимуть забави зі скоморохами на ігрових майданчиках фестивалю. Картину фестивального дійства доповнять виступи музичних гуртів.

В центрі уваги учасників фестивалю – наскельне місто-фортеця Тустань, пам’ятка архітектури ІX-XIII століть, яка гуртує всіх небайдужих до своєї історії та береже романтику Середньовіччя.