III Міжнародна наукова конференція

«ПАМ’ЯТКИ ТУСТАНІ В КОНТЕКСТІ ОСВОЄННЯ КАРПАТ У ДОІСТОРИЧНУ ДОБУ ТА В СЕРЕДНЬОВІЧЧІ; ПРОБЛЕМИ ЇХ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

DSC06680

 

Шановні колеги!

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» запрошує Вас взяти участь у III Міжнародній науковій конференції «Пам’ятки Тустані в контексті освоєння Карпат у доісторичну добу та в середньовіччі; проблеми їх збереження та використання», яка відбудеться 7-8 квітня 2016 року (Львів – Урич). Проблема освоєння Карпатського регіону здавна викликає інтерес науковців та має значну історіографічну базу. Проте дослідження часто провадилися відокремлено спеціалістами різних галузей науки. Мета запропонованої конференції – поставити нові наукові проблеми, привернути увагу до означеної тематики та сприяти координації зусиль широкого кола дослідників різних галузей із регіонів України та з-за кордону. Особливу увагу буде приділено проблемам сучасних методик дослідження і музеєфікації пам’яток та їх використання для розвитку місцевих громад.
Тематичні напрями конференції:
 Історія;
 Археологія;
 Етнографія;
 Використання скель та печер у доісторичну добу та в середньовіччі;
 Пам’ятка, туризм і громада: моделі взаємодії;
 Віртуальна культурна спадщина для досліджень, презентації та управління
Регламент роботи конференції:
 Мови конференції: українська, англійська, польська, російська
 Для подачі заявки на участь слід заповнити он-лайн форму за посиланням
http://goo.gl/forms/7y8RVJx6KL
 Тези надсилаються на електронну пошту [email protected]
 Заявка про участь та тези повинні бути надіслані до 20 січня 2016 року

До початку роботи конференції планується видати збірник тез. Матеріали, виголошенні на конференції, будуть опубліковані у 3-му томі «Фортеця: збірник заповідника«Тустань»».
Проїзд до місця проведення конференції, харчування та проживання учасників здійснюються за рахунок відряджуючої організації.
Організаційний внесок за участь у роботі конференції (друк матеріалів конференції, кава-брейки, переїзди за програмою конференції) складає 250,00 грн.
Організаційний внесок сплачується учасниками при реєстрації або перераховуються на банківський рахунок (реквізити буде надано після подачі тез).
За бажанням учасників оргкомітет може забронювати поселення в готелі поруч із місцем проведення конференції.
Вимоги до написання тез та статті:
Тези та стаття приймаються лише в електронному вигляді (.doc або .docx) за адресою [email protected]. Максимальний обсяг тез – до 3 сторінок, статті обсягом до 0,5 д.а. (12 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, 14-й розмір, міжрядковий інтервал 1,5, поля сторінки 2 см, без нумерації сторінок).

Термін подання повного тексту статі – до 30 травня 2016 року. Детальний шаблон до написання статті буде надано після подачі тез.
Програма конференції буде надіслана до 15 березня 2016 р. всім зареєстрованим учасникам.
Контакти:
Офіційна е-пошта конференції: [email protected]