Спечи пряник для Євромайдану!

Пряник для Євромайдану_

Пряник для Євромайдану ЛИЦАРІ ДОБРА

… А в зимову тиху ніч ми поїдемо на Січ.
Кошовий нам дасть різдвяний пряник.
А.Сухий

Ідея полягає в тому, що з пряником Ви передаєте особисті слова підтримки, написані на папері власноруч, тим громадським активістам, які зараз мерзнуть на Майдані, а не можуть бути вдома поруч із сім’єю під час зимових свят. Не обов’язково, що медові пряники будуть їсти – для фізичної активності там щодня є канапки і гарячий чай, проте вони можуть стати просто доброю згадкою про пережиті події. Саме зараз, коли ситуація затягнулася, важливо підтримати моральний дух майданівців!

_____________________

До дня святого Миколая ми плануємо передати у Київ наступну партію пряників та закликаємо усіх бажаючих приєднатись до акції. Ваші авторські медові “лицарі” із підбадьорливими словами стануть приємним подарунком від Миколая та допоможуть створити святковий настрій майданівцям!
_____________________

РЕЗУЛЬТАТИ_ПРЯНИК_ДРОГОБИЧ

Як долучитись:

1 КРОК: СПЕКТИ ВДОМА МЕДОВІ ПРЯНИКИ
Пропонуємо Вам спекти медові пряники за зразком лицаря, який зображений на світлині. Рекомендуємо простий у виконанні та доступний за вартістю рецепт Дарії Цвек – http://prostirecepty.blogspot.com/2012/12/blog-post_24.html
За нашими підрахунками з одного замісу тіста виходить 10 пряників-лицарів (10х18 см), а вартість необхідних продуктів становить близько 25 грн.

Важливо: перед випіканням зробити два отвори на щиті у лицаря – через них стрічкою будете кріпити Ваше послання (як на світлині – http://old.tustan.ua/wp-content/uploads/2013/12/967152_749294665098133_1372258445_o.jpg). Для цього зручно використати трубочку для коктейлів.

Схему-зразок лицаря та рецепт можна завантажити та роздрукувати за посиланням – http://old.tustan.ua/wp-content/uploads/2013/12/ЛИЦАР-ДОБРА_рецепт.pdf
Якщо Вам складно розмалювати лицарів самостійно, приносьте пряники без малюнку.

2 КРОК: НАПИСАТИ ПОСЛАННЯ ДО ЛИЦАРЯ
Напишіть своє послання для підтримки духу лицарства на Євромайдані – організаторам, волонтерам, активним учасникам. Послання, підписане Вашим ім’ям, передасть атмосферу національного єднання та підтримки. Оформлене та підписане послання прикріпіть до щита лицаря стрічкою.

3 КРОК: ПЕРЕДАТИ НА ЄВРОМАЙДАН У КИЇВ
Ініціатором акції виступає Державний історико-культурний заповідник «Тустань», у львівський офіс якого Ви можете принести своїх лицарів. Першу партію пряників плануємо передати вже цих вихідних. Приносьте їх до 18 грудня включно, з 9:00 до 18:00 (у середу – до 19:30), за адресою: м. Львів, вул. Чайковського 17, 3-й поверх.

Закликаємо мешканців інших міст також долучитись до акції та організувати передачу на Євромайдан у Києві.
Пишіть свої запитання та пропозиції на стіні події у Facebook чи Вконтакте.

Підтримаймо Дух Майдану!

Контактна особа: Ірина Білан, [email protected]