Підсумки реалізації ініціативи «Спечи пряник для Євромайдану «Лицарі Добра»

Впродовж двох тижнів у Львові та інших містах України небайдужі громадяни пекли медові пряники та писали підбадьорливі слова для громадських активістів на Майдані.

Ідея полягала в тому, щоб із пряником передати особисті слова підтримки і подяки тим волонтерам, які зараз мерзнуть на Майдані, а не можуть бути вдома поруч із сім’єю під час зимових свят. З іншої сторони – дати змогу людям, які не мають можливості поїхати у Київ, зокрема жінкам і дітям, зробити свій внесок як громадянина та долучитись до мирного протесту Євромайдану.

ПІДСУМКИ

Перший етап акції відбувся 14 грудня, коли було зібрано 463 пряники та подаровано тим, хто допомагає творити Майдан – ветеранам-афганцям, медикам, журналістам, священникам, волонтерам на кухні, видачі теплого одягу та охоронцям на барикадах. Другий етап ініціативи відбувся 19 грудня, в рамках якого дівчата-волонтери привітали “майданівців” зі святом Миколая та подарували 266 лицарів-пряників.

В загальному підсумку впродовж акції було отримано 61 пакунок та зібрано 729 лицарів-пряників із різних міст України: Львова, Києва, Донецька, Івано-Франківська, Дрогобича, Луцька, Галича, Калуша та Жовкви. До процесу випікання та розмальовування активно долучалися й діти.

Закликаємо вас самостійно продовжувати ініціативу, зокрема киян – пекти і дарувати лицарів-пряників – повірте, ви отримаєте від цього не менше задоволення, аніж волонтер-активіст.

Дякуємо кожному, хто долучився до нашої спільної акції для підтримки морального духу майданівців!

Слава Україні! Героям слава!

 

no images were found