Музикам: реєстрацію закрито

Hrabar (22) “Ту Cтань!” запрошує на конкурс вуличних музик!

Якщо ви можете співати та грати на музичних інструментах, не використовуючи електрики та додаткового підсилення звуку, а головне – створювати навколо себе веселий настрій і зацікавлювати глядачів – чекаємо Вас на фестивалі “Ту Стань!”.

Цьогоріч організатори підготували конкурс вуличних музик, членами журі у якому стануть самі відвідувачі фестивалю. Гурти, що найбільше припадуть до душі гостям, зможуть виступити на вечірньому концерті в неділю, а гурт, що збере найбільше глядацьких симпатій, отримає грошову винагороду.

Вітаються репертуари у напрямках фольку, героїчного епосу та давньої музики.

 Організатори забезпечують:

1. Вхідні квитки для музикантів та бонусні квитки для групи підтримки (один додатковий квиток для кожного учасника гурту).

2. Безкоштовне місце ночівлі для учасників гурту та групи підтримки (про намет і збереження майна просимо подбати самостійно).

3. Інформаційну підтримку, розміщення інформації про учасників гурту на наших веб-ресурсах х в мережі Інтернет.

4. Змогу учасникам співати “на капелюх”.

5. Охорону громадського порядку.

6. Прибирання загальної території, вивіз відходів.

Умови участі:

  1. Заповнити та подати заявку на участь у фестивалі.
  2. Очікуємо на підтвердження участі та організаційні деталі.
  3. Одяг просимо добирати у стилі українського середньовіччя, з простих і натуральних тканин (льон, полотно, вовна), також можна вбратися у давні вишиванки, виготовлені не пізніше ніж у 30-ті роки ХХ ст.
  4. Виступати просто неба. Вітається акустика у всіх її проявах – можна грати та співати протягом усіх днів фестивалю у тому куточку території, що найбільше припав до вподоби, або й мандрувати по всьому середньовічному містечку.
  5. Підтримувати загальну чистоту на фестивальній галявині та дотримуватися правил перебування на території Державного історико-культурного заповідника “Тустань”.
  6. Під час проведення фестивалю дотримуватися моральних та етичних норм поведінки.
  7. Дотримуватися чинного законодавства України.

Організатори фестивалю «Ту Стань!» не несуть відповідальності за особисту безпеку гостей та учасників фестивалю, а також збереження їхнього майна.

Будемо раді співпрацювати з Вами!  “Ту Стань!”  чекає Вас!

Контактна інформація:

о[email protected]