Шукаємо майстрів народного мистецтва

Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» запрошує майстрів народного мистецтва взяти участь у проекті “Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом”.

Проект буде відбуватись в березні 2014 р. у Карпатах, поряд із Державним історико-культурним заповідником “Тустань” та Національним природним парком “Сколівські бескиди” в с. Урич, Сколівського району, Львівської області.

В програмі проекту передбачається участь 3-ох майстрів з наступних видів народного мистецтва: бондарство/різьба, ткацтво, гончарство. Один майстер протягом одного тижня буде мати можливість творчо працювати у відреставрованій бойківській хаті, проводити майстер-класи для місцевого населення та відвідувачів заповідника «Тустань».

Також щотижня відбуватимуться авторські зустрічі з майстрами, а в кінці проекту запланована підсумкова виставка результатів творчої практики учасників.

оголошення_1024

Умови участі

Організатори забезпечують:

  • транспорт (доїзд) Львів – Урич – Львів;
  • проживання у сільській хаті;
  • харчування (3 рази на день);
  • матеріали, інструменти та обладнання для майстер-класів;
  • можливість створювати власні вироби у вільний від майстер-класів час (які автор залишає собі);
  • можливість реалізації власних виробів через сувенірну крамницю Заповідника.

Необхідні навички кандидатів:

  • досвід роботи в обраній сфері;
  • досвід проведення майстер-класів або роботи з учнями (бажано);
  • готовність працювати на основі прикладів традицій бойківського мистецтва.

Про проект

Проект «Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом» був розроблений працівниками ДІКЗ «Тустань» як результат участі у семінарській програмі «ProMuseum: Розвиток ресурсної бази та модернізація музейної галузі України». Заходи в рамках проекту спрямовані зацікавити місцевих жителів народними ремеслами та показати перспективи їх розвитку в регіоні. Участь в проекті дасть можливість адаптуватись під швидкі зміни сучасного світу не втрачаючи автентичності власного регіону.

Мета – допомогти учасникам пройти шлях від усвідомлення культурного ресурсу і туристичного потенціалу місцевості до ознайомлення з можливими формами співпраці громади і Заповідника, як запоруки сталого економічного розвитку регіону.

Детальніше про проект можна прочитати тут.

Заявка на участь

Просимо надсилати заповнену аплікаційну форму та 3-5 фото авторських виробів на електронну скриньку t_mozhlyvosti@tustan.ua до 9 лютого, 18:00. Про результати відбору ми повідомимо всіх заявників 4 лютого. Аплікаційну форму можна завантажити тут.

Організатори: ДІКЗ “Тустань”, ЛОГО “Тустань” в рамках проекту ProMuseum за підтримки МФ “Відродження”, МБФ “Україна 3000”, ГО “Український центр розвитку музейної справи”, Platinum Bank.

Партнери: ВГО “Бойківське етнологічне товариство”, Львівський інститут економіки і туризму, Львівська національна академія мистецтв, туристичний інтернет-каталог “Карпати.info”, інтернет-портал “Бойкосвіт”, ГО “Калиновий рай”.


Контакти: Катерина Гай, 093 93 10 582
[email protected]

 

afisha_little