Подяка Прем’єр-міністра за вагомий внесок у забезпечення розвитку туризму

подяка за вагомий внесок_З нагоди міжнародного дня туризму директора ДІКЗ «Тустань» Василя Рожка нагородили Подякою Прем’єр-міністра України за вагомий внесок у забезпечення розвитку туризму, сумлінну працю та високий професіоналізм.

«Відзнака для мене є приємним подарунком і вагомим підтвердженням того, що заповідник розвивається у правильному напрямку, – зазначив Василь Рожко. – Проте хочу підкреслити, що ця заслуга не є моїм особистим досягненням, а результатом спільної діяльності всіх працівників історико-культурного заповідника та команди оранізаторів фестивалю «Ту Стань!». Лише завдяки вкладу кожного та колективній співпраці нам вдається справлятися не тільки із поточними завданнями чи непередбачуваними обставинами (загрозами), але й впевнено та цілеспрямовано йти вперед шляхом розвитку, із відповідальністю приймаючи виклики майбутнього.

Ми високо цінуємо висловлену подяку й надалі будемо докладати якнайбільше зусиль для забезпечення максимального комфорту відвідувачам заповідника, розвитку агротуризму у місцевих селах, популяризації української історії та культури і Карпатського регіону в цілому.»