Преса

tustan-2012_d-1_2667ab_HBR

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити події Фестивалю української середньовічної культури “Ту Стань!”; допоможемо зібрати всю потрібну інформацію, будемо сприяти і розважати. Про акредитацію прес-служба фестивалю української середньовічної культури “Ту Стань!” повідомить ближче до фестивалю.

Акредитація на фестиваль здійснюється на підставі одного з перелічених нижче варіантів анонсування чи висвітлення заходу у Вашому ЗМІ.

  • Розповсюдження інформації (прес-релізи, анонси) по базі контактів;
  • Розміщення інформації (анонс з афішею, банер, кнопка-банер) на Ваших ресурсах (друковані видання, сайт);
  • Участь представників оргкомітету в програмах, радіопередачах;
  • Фото- та/чи відеозйомка події.

Інформацію для анонсів фестивалю української середньовічної культури “Ту Стань!” Ви можете знайти на сайті  фестивалю, на сторінці  у Facebook: https://www.facebook.com/tustan.ua або звернутися до прес-служби pr{равлик}tustan.ua.

Правила акредитації

  • Акредитація друкованих та інтернет-видань: не більше ніж двоє людей – кореспондент та фотограф.
  • Акредитація представників телекомпаній: не більше ніж троє людей – знімальна група.
  • Акредитація радіостанцій: не більше ніж одна людина.
  • Акредитація для блогерів: не більше ніж одна людина.

Просимо заповнити форму для акредитації: https://goo.gl/forms/sU4BEoSLsRp3xyy42.

Акредитованих ЗМІ будуть видані бейджі – безпосередньо перед початком фестивалю під час реєстрації; акредитовані ЗМІ отримають детальний лист на свої електронні скриньки.

Акредитований фотограф має надати  відзнятий матеріал. Організатори мають право на необмежену кількість публікацій такого фотоматеріалу із зазначенням автора. Публікації пост-матеріалів про подію треба здійснити протягом сімох днів після його закінчення. Акредитовані ЗМІ мають надіслати посилання на опублікований репортаж / фоторепортаж або інформацію (номер, дата виходу матеріалу) про його вихід у виданні та надати матеріали прес-службі події через електронну пошту (посилання на статті, відеосюжети, аудіо чи скановані сторінки) та через файлообмінники.

Організатори фестивалю «Ту Стань!» не несуть відповідальності за особисту безпеку гостей та учасників фестивалю, а також збереження їхнього майна.
Будемо раді співпрацювати з Вами!

Дякуємо за Вашу роботу!

Контакти:
pr{равлик}tustan.ua

Інфоцентр Фестивалю:
Моб. : + 38(067) 282 00 62
E-mail: [email protected]