Ремісникам

tustan-2016-08-07_STN(Stanchak)_04356_LUFA.jpg

Запрошуємо майстрів народних промислів на фестиваль  “Ту Стань!”

Запрошуємо народних майстрів, що володіють старовинними, традиційними ремеслами, до співпраці в рамках заходу, що відбудеться 4‒6 серпня у селі Урич Сколівського району Львівської області. Бажаною буде участь ковалів, ткачів, гончарів, вишивальниць, майстрів по дереву, майстрів старовинних музичних інструментів та іграшок, а також представників інших традиційних ремесел.

Пропонуємо долучитись до створення справжньої живої середньовічної атмосфери.

Під час дійства на території заповідника буде створене середньовічне містечко та облаштовані місця для ремісників, де Ви зможете представити свої роботи та поділитися майстерністю. Організатори сприятимуть проведенню майстер-класів, на яких усі охочі майстри зможуть продемонструвати особливості свого робочого процесу.

Організатори забезпечують:

1. Розміщення на території галявини впродовж усього фестивалю (стіл з накриттям), а також оренду обладнання для проведення майстер-класів  (за попередньою домовленістю*).
2. Місце для ночівлі (про намет і збереження майна просимо подбати самостійно).

3. Охорону громадського порядку.

4. Прибирання загальної території, вивіз відходів.

5. Інформаційну підтримку, розміщення інформації про майстрів на наших веб-ресурсах в мережі Інтернет.

* Якщо Ваш товар лише частково відповідає середньовічним особливостям, тоді Вам потрібно самостійно подбати про тенти з тканини і прилавок.

Умови участі:

1.     Заповнити та подати заявку для участі у фестивалі.

2.     Ремісники, що беруть участь у ярмарку, повинні дотримуватися автентичності, робоче місце ремісника під час проведення майстер-класів має бути оформлене відповідно до тематики середньовічного міста.

3.     Ковалів, ткачів, гончарів, вишивальниць, майстрів по дереву, майстрів старовинних музичних інструментів та іграшок, а також представників інших традиційних ремесел, просимо добирати одяг у стилі українського середньовіччя, з простих і натуральних тканин (льон, полотно, вовна), також можна вбратися у давні вишиванки, виготовлені не пізніше ніж у 30-ті роки ХХ ст.

4.     Усі вироби (ложки, свічники, дрібні вироби, бочки, скрині, підкови та ін.), що будуть представлені на ремісничих прилавках, повинні бути виготовлені з натуральної сировини (дерево/метал/скло/натуральна тканина). Перевага надається мистецьким виробам ручної роботи.

5.     Просимо відмовитися від використання сучасних матеріалів (пластику, поліетилену тощо) і віддати перевагу тканинам, деревині, плетеним кошикам, керамічному посуду та іншим натуральним засобам декору. Якщо ж неможливо відмовитися від пластику, то дуже просимо зробити його непомітним (обтягнути тканиною, папером).

6.     Доїзд на фестиваль організувати самостійно (координати: Львівська обл., Сколівський район, с. Урич), детальну інформацію про транспорт читайте на сторінці “Відвідайте нас”.

7.     Якщо приїжджаєте власним автомобілем, обов’язково подайте інформацію про номерні знаки транспортного засобу, щоб можна було виготовити перепустку на фестивальну галявину.

8.     Підтримувати загальну чистоту на фестивальній галявині та дотримуватися правил перебування на території Державного історико-культурного заповідника “Тустань”.

9.     Під час фестивалю дотримуватися моральних та етичних норм поведінки.

10.   Дотримуватися чинного законодавства України.

Відповідальність за дотримання правил безпеки учасників під час майстер-класів та демонстрацій ремесла несе особа, що проводить майстер-класи.

Організатори фестивалю «Ту Стань!» не несуть відповідальності за особисту безпеку гостей та учасників фестивалю, а також збереження їхнього майна.
Будемо раді співпрацювати з Вами!  “Ту Стань!”  чекає Вас!

Контактна інформація:

Іванка Дронюк +38 (067) 662 40 42

Інфоцентр Фестивалю:
Моб. : + 38(067) 282 00 62
E-mail: [email protected]


PicMonkey Collage2