Запрошуємо на “Ту Стань!” народних майстрів!

RemisnykyЩиро запрошуємо долучитися до Фестивалю людей, які готові показати свою майстерність у народних українських ремеслах.

Галявина народних майстрів є неодмінною складовою кожного фестивалю “Ту Стань!”, адже ремісники доповнюють атмосферу Середньовіччя та лицарства, показуючи побутове життя людей у мирний час.

Стати майстром своєї справи у ті часи було не легко. Перш за все потрібно було пройти стаж учнівства – інколи й до 7 років, потім – піти мандрувати на два-три роки в інші країни та здобути знання у заморських колег, а повернувшись – виготовити “штуку”, унікальний виріб в своєму роді, який був останнім екзаменом для отримання звання майстер. Тож кандидат мав володіти не лише технічними вміннями, але й винахідницькими і мати хорошу уяву, тобто – бути митцем.

Тож заохочуємо брати участь як у вигляді «інсталяції» (презентації власних мистецьких робіт), так і у вигляді навчального майстер-класу (наочного відтворення робочого процесу із залученням гостей фестивалю).

Чекаємо на гончарів, гутників, ювелірів, ковалів, вишивальниць, кравців, чинбарів, майстрів з обробки металів, дерева, вишивання, іграшок, музичних інструментів та інших ремесл!

Детальніша інформація про умови участі та зголошення – за посиланням.