“Різдвяна Тустань 2014” в Уричі

коляда 314

Цього року формат заходу вирішили змінити на більш традиційний та живий – коли кожен з учасників може безпосередньо долучитись до дійства та продовжити давній звичай спільного святкування Різдва.

Отож, відразу після Служби Божої мешканці села, хор церкви св.Миколая та гості, які приїхали із вертепами, зібрались біля церкви та розпочали святкову ходу по селу із колядками та віншуваннями.

 

 

Зупинялись біля найважливіших об’єктів села – Народного дому “Просвіта”, Музею історії Тустані, школи, медпункту, магазинів, віншуючи господарям добра й гараздів у новому році. По дорозі до нас долучалися й ті, хто почув “коляду” з дому.

 

 

У неділю в Уричі почалась справжня зима – із сильним вітром, морозом та снігом, тож різдвяна коляда відбувалась у традиційних умовах, а гарячий борщ з узваром не лише смакували по-особливому, але й зігрівали колядників.

Після частування вертепи зі Львова, Підгородців, Сопота і Урича розпочали свої виступи. Працівники заповідника “Тустань” в Уричі також долучились до святкування і показали свій вертеп із Василем та Маланкою. На завершення спільного святкування хор церкви св. Миколая виконав ще кілька колядок, а директор заповідника Василь Рожко подякував всім учасникам та гостям за гарну коляду.

Щиро дякуємо кожному, хто колядував разом з нами та долучився до гарної різдвяної традиції!

 

 

Нижче можна переглянути фото “Різдвяної Тустані”, а в більшій кількості – на нашій сторінці у Facebook.