Виїзна сесія робочої групи для проведення SWOT-аналізу діяльності Заповідника

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» розпочав роботу над формуванням стратегії розвитку. Першим кроком в цьому напрямі стала виїзна сесія робочої групи для проведення SWOT-аналізу своєї діяльності, яка відбулась наприкінці 2012 р.

Термін «SWOT-аналіз» виник від скорочення перших літер англійських слів «сильні та слабкі сторони, можливості і загрози» (Strength, Weakness, Opportunities, Threats) та є важливою складовою стратегічного планування організації будь-якої спеціалізації.

DSC04846

 

DSC04787

 

DSC04779

 

Під час аналізу керівники напрямків та дирекція Заповідника визначили сильні та слабкі сторони внутрішнього, а також можливості та загрози зовнішнього середовищ. Найважливішими сильними сторонами Тустані працівники визначили належне екскурсійне обслуговування, благоустрій території Заповідника, соціо-культурну роботу з місцевим населенням, регулярне проведення різноманітних заходів, позитивний імідж.

DSC04852

 

Робоча стратегічна сесія відбувалась в Оселі Мандрівників, яка знаходиться на березі річки між карпатськими горами у с. Тухля Сколівського району Львівської області http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/sk/tukhlya/houses/oselya.mandrivnykiv/.

Затишна атмосфера, карпатський краєвид та свіже гірське повітря сприяли продуктивній роботі та надихали на нові ідеї, а гостинність господарів стала приємним і важливим доповненням, завдяки чому команда працювала удвічі енергійніше і з особливим задоволенням. Колектив Заповідника висловлює подяку працівникам Оселі Мандрівників за чудову можливість перебувати в садибі, де на кожному кроці відчувається любов та турбота про гостей.
З радістю повернемось для продовження творчої роботи у майбутньому!

Оселя Мандрівників
с. Тухля, Сколівський район, Львівська область
http://www.omandry.org.ua/