Учасники конкурсу

Підтверджені учасники Конкурсу вуличних музик, які будуть співати для Вас на Фестивалі “Ту Стань! – 2013”

Трояка Ружа

Bzfl2gSoAvY

“Життя — то трояка ружа… То чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку барву завтра уздриш. Чекаєш одної, а воно тобі показує другу.”(М.Матіос)

Колектив “Троякої Ружі ” створений у листопаді 2010-го року . У 2012 гурт на деякий час розформувався, а в 2013 році “Трояка Ружа” поповнилася новими талантами.

Отже, тепер у гурті співають: Інна Коружак, Анна Шпилевська, Юля Нечипорук.
Дівчата родом з різних місцевостей України: із Львівщини, Рівного та Закарпаття. Саме тому гурт так називається, адже Трояка ружа – символ багатогранності людського життя.

Репертуар гурту: народні пісні, зібрані із Галичини, Полісся та Центральної України.

Відео-виступ гурту – за посиланням.

 
 
Шоста Нота

Bzfl2gSoAvY

Вокальний ансамбль зародився у стінах Львівського Державного Музичного училища ім. Ст. Людкевича у листопаді 2011р. За період існування склад вокального ансамблю змінювався, а на сьогоднішній день в гурті співають: Сень Віталій (тенор), Завербний Степан (тенор), Михальчук Назар (баритон) та Ткаленко Петро (бас-баритон). Всі учасники вокального ансамблю є студентами Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича. Керівником квартету є Віталій Сень.

В репертуарі ансамблю є обробки українських народних пісень, джазова, духовна музика, обробки естрадних пісень, а також повстанські пісні, які виконуються a capella (без супроводу). Хоча колектив ще зовсім юний , але вже записали компакт-диск колядок “Добрий вечір тобі, пане господарю…”. Також є учасниками багатьох всеукраїнських конкурсів та фестивалів таких як “Обнова фест”, “ЗДВИГ”, “Червона рута”, “Велика гаївка” та ін.

Відео-виступ гурту – за посиланням.

 
Подорож по вертикалі

Подорож по вертикалі

Самі музиканти окреслюють себе як постійно експериментуючий гурт. Їх музика, народжена з імпровізації, базується на фортепіанному звучанні. Гурт тяжіє до камерного виконання, а тексти пісень дають можливість подивитись трошки з іншого погляду на наше буденне життя – не з кращого, чи гіршого – просто з іншого.
Ватага базується у Львові, знайома місцевим меломанам в основному завдяки чисельним квартирникам та творчим вечорам. Втім, гурт засвітився також на сценах деяких українських фестів – «Флюгери Львова», «Шевченко-фест», «Червона рута», «Дикий мед», «Отроків», «День Землі у Львові», «Зашків», «Львів – місто вуличних музик», «Lviv Health Fest » та ін

Інколи для спільних перформенсів команда запрошує інших виконавців, але основні «подорожуючі» це: Ірина Бенько – клавішні, вокал; Андрій Міщенко – барабани; Сергій Свірський – бас-гітара.

Відео-виступ гурту – за посиланням.

 
Морелі

Морелі

Це гурт, який популяризує українську пісню та хоче показати всю її красу.
Працюємо в стилі етно-фольк-рок з елементами імпровізації.

Дата заснування – жовтень 2012.

Учасники:

✔ Вокал – Олена Шалапутик
✔ Сопілка, бек-вокал – Інна Коружак
✔ Гітара – Роман Ярема
✔ Бас – Сергій Добичін
✔ Ударні – Тарас Іщик

Відео-виступ гурту – за посиланням.
 
Серце

Серце

СЕРЦЕ – відносно новий рок-колектив, який живе музикою інді-роковго спрямування, граючи здебільшого авторські композиції. Чистий вокал та рішення замінити соло-гітару скрипкою додало до музики милозвучності.
Напрямок діяльності: музика у всіх її проявах, насичена побутовим драйвом, серцем якого є рок’н’ролл у свіх його проявах.

Склад гурту:
Володимир Олександрович – ритм-гітара, вокал
Фрумін Павло – скрипка
Богдан Михайлович – ударні інструменти
Сергій Ямайка – бас-гітара

Відео-виступ гурту – за посиланням.

 
Мольфа

Мольфа

MolFa склад:

Олексій Ярош – вокал
Lastik – гітара
Гоблін Вітя – бас гітара
Женя Пона – ударні

Відео-виступ гурту – за посиланням.

 

 

 
 

Перекоти Поле

Bzfl2gSoAvY

Перекоти Поле – етнобанда, що намагається у своєму звукови поєднати народну автентику із сучасними мотивами.

Професійних музикантів серед учасників гурту нема, зате є завзяті експериментатори та імпровізатори.

Банда заснована в серпні 2011 року, близько півроку пішло на пошуки “свого звучання”… За цей час початковий склад дещо змінився.

У репертуарі гурту – імпровізаційні та автентичні мелодії, народні пісні, а також пісні на слова відомих і невідомих, давніх та сучасних українських поетів.

Відео-виступ гурту – за посиланням.