Ту Стань! – 2014

afisha_tustan 2014_sТу Стань! – 2014 відбудеться у зміненому форматі – середньовічне містечко стане центром дійства

вірш

Запрошуємо на «Ту Стань! – 2014: Зустріч у Фортеці», що відбудеться в селі Урич, Сколівського району, Львівської області 1–3 серпня 2014 року.

Вдев’яте у підніжжі скель, де в IX-XVI столітті існувала велична Фортеця Тустань, кожен охочий зможе долучитися до звитяги української середньовічної культури. “Ту Стань! – 2014” пройде у форматі зустрічі давніх друзів та нових гостей Заповідника.

Запрошуємо до участі реконструкторів доби Київської Русі; танцюристів середньовічних танців; ремісників та майстрів, які можуть навчити своєї справи відвідувачів, та презентувати власні вироби; торгівців продуктами, притаманними для нашого регіону; вуличних музик; лекторів з культури, історії та давніх ремесел для проведення лекцій і дискусій у Тустанському університеті; волонтерів, що хочуть долучитися до розбудови середньовічного селища та на кілька днів відпочити від буденної суєти.

Цьогоріч формат “Ту Стані! – 2014” – це поєднання військового табору та середньовічного містечка з ярмарком. На відвідувачів чекають імпровізовані подвір’я, на яких можна буде познайомитися із технологіями виготовлення та обробки основних матеріалів; бої воїнів-русичів, моноголо-татар та балтів; виступи вуличних музикантів; штурм фортеці та багато іншого. Як і щороку, кожен матиме змогу себе спробувати у майстерності бою та ремеслі своїх предків, грати на давніх музичних інструментах та взяти участь у штурмі фортеці, навчитися середньовічних танців та купити на згадку сувенір ручної роботи, дізнатися історію Фортеці та взяти участь у дискусіях Тустанського університету.

ПРОГРАМА Зустрічі у Фортеці “Ту Стань! – 2014”

Вартість квитків на Зустріч у Фортеці:

За 1 день – 50 грн.
За всі 3 дні – 70 грн.
У п’ятницю – стандартна вартість входу у Заповідник (20 грн.)

Фестивальне дійство організовують Державний історико-культурний заповідник “Тустань”, ЛОГО “Тустань”, ЛОГО “ВІД “Чорна Галич”, ОУМ “Спадщина”.

Співорганізатори: Міністерство молоді та спорту України,
Львівська обласна рада і Львівська обласна державна адміністрація,
Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації,
Сколівська районна рада і Сколівська райдержадміністрація,
Підгородецька сільська рада,
Національний природний парк “Сколівські Бескиди”,
громада с. Урич.

Меценат: Віталій Дем’янюк та Клуб “Коло”.
Спонсор: компанія “Менс”.
За підтримки: Андрія Парубія.

Інформаційні партнери: агентство “LUFA”, інтернет портал «Afishalviv.net», туристичний ресурс “Стежками України”, інформаційне агентство “Zaxid.net”, сайт “Молодь” (molod.te.ua), ТРК “Вежа”, журнал “LvivToday”, інтернет портал “Відпочинок у Львові” (v.lviv.ua), інтернет газета “Доба”, радіо “Львівська хвиля”, Львівське телебачення, інтернет газета “Вголос”, сайт “AutoTravel.ua”, газета “Ратуша”, громадський проект “Вся Україна”, інформаційний ресурс Львова “От-От”, туристична фірма “Час на мандри”.

Зустрінемось у Фортеці!