Ту Стань! – 2017: Як в кіно

Фестиваль української середньовічної культури “Ту Стань!” уже вдванадцяте скликає своїх друзів!
4-6 серпня 2017 року
Локація незмінна – с. Урич, Сколівського р-ну Львівської обл.

Традиційно на Вас чекають:
бугурти та лицарські поєдинки,
стрільби з луків та арбалетів,
театри та література,
вуличні музики та велика сцена,
ремісничі майстер-класи та середньовічній ярмарок,
духовна територія та Тустанський університет,
а також – родзинка Ту Стань! 2017 – кіношкола для аматорів та кінолюбів.

Музичну програму фестивалю забезпечать гурти Torban, The Doox, Lemko Bluegrass Band, Lirwak, ЯгОди та Musica Radicum. Поза тим, нас чекає конкурс вуличних музик та їхні виступи у різних локаціях фестивалю. Література на Ту Стані! 2017 буде максимально інтерактивною: відвідувачів фестивалю запрошують випробувати свої ораторські вміння, прочитати уривок поеми в ролі декламатора, послухати твори молодих поетів, а також приєднатися до літературної майстерні і колективного написання поеми. Реєстрація за посиланнями: автори / декламатори.

Театральну сцену наповнять вистави молодих театрів зі Львова, Калуша та Полтави, а також імпровізаційні шоу та майстер-класи. Діятиме і Тустанський університет – лекції проф. Леонтія Войтовича про суспільство Королівства Русі та Олександра Шершуна – про Середньовічну історію Закарпаття, а також – лекція і авторський майстер-клас відомого художника і реставратора Лева Скопа про галицьке середньовічне мистецтво.

Продовженням денної програми Ту Стані! стане КіноНіч – показ українських фільмів під відкритим небом. У програмі – «Жива Ватра», «Життя і смерть у Гуцулії», «Політ золотої мушки», «Гетьман» та інші. Вперше на фестивалі діятиме кіношкола для аматорів та кінолюбів. Ви зможете поринути у кінокухню, послухати лекції та майстер-класи, і навіть створити свій мініфільм впродовж фестивалю. Реєструватися на кіношколу запрошуємо заздалегідь – кількість місць обмежена.

Ремісники на Ту Стані! 2017 теж поділяться своїми вміннями – для майстер-класів буде виділена окрема галявина. Поза тим, діятимуть спеціальні школи для тих, хто захоче на усі три дні зануритися у повноцінне навчання: школа гончарства та майстерня миловаріння. Учасники зможуть перейняти у майстрів знання та навички, спробувати свої сили власноруч, побачити та випробувати давні способи екологічного виробництва і забрати з собою з фестивалю власні вироби.

Триває реєстрація для учасників фестивального дійства – реконструкторів (до 31 липня), ремісників (до 30 липня) та торгівців (до 30 липня). Акредитація медіа вже відкрита (до 2 серпня) – для представників ЗМІ буде забезпечено трансфер зі Львова за умови попередньої реєстрації. Волонтерів також запрошуємо до участі – реєструйтеся на фестиваль, і створюйте Ту Стань! 2017 разом з нами.

Придбати квитки на цьогорічне дійство можна заздалегідь і онлайн тут.

Дістатися до фестивалю можна спеціально організованим транспортом зі Львова (120 грн. в один бік). Деталі та бронювання місць за телефоном:+38 067 8023 556

Мрієте помандрувати у часі, і побачити на власні очі, якими були легендарні княжі часи? Хочете взяти участь у нічному штурмі фортеці? Навчитися давніх ремесел? Відпочити з усією родиною серед казкової природи? Усе це – на фестивалі Ту Стань! 2017, 4-6 серпня у селі Урич.

Організатори фестивалю: ДІКЗ «Тустань», ЛОГО «Тустань», Клуб «Чорна Галич».
Меценат: Віталій Дем’янюк та Клуб «КОЛО».
За сприяння Андрія Парубія.
Співорганізатори: Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Сколівська районна рада, Сколівська районна державна адміністрація, Національний парк «Сколівські Бескиди», Підгородецька сільська рада, громада села Урич.
Друзі фестивалю: «Мистецький простір», «Каретний двір», ОУМ «Спадщина», «Майстерня ідей».
Партнери: «МЕНС», LUFA, Книгарня «Є», karpaty.travel, System Solutions, Gastroli.ua, Музей Ідей.
Генеральний медіапартнер: телеканал «Перший Західний».
Улюблене радіо фестивалю: «Львівська Хвиля».
Медіапартнери: телерадіокомпанія «ВЕЖА», «УХ Радіо», журнал «Український Тиждень», журнал «Країна», газета «Газета по-українськи», сайт Gazeta.ua, туристичний сайт karpaty.info.

Друк