Рольова гра на “Ту Стані!” – 2014

Tustan-2014_role_game copyВ рамках підготовки до дев’ятого Фестивалю української середньовічної культури “Ту Стань!” – 2014, організатори думають над тим, щоб додати у програму ще більше інтерактиву для відвідувачів. Таким чином, планується вперше організувати безконтактну рольову гру “Тустанський прапор”.

Такий вид ігор розважального характеру є досить поширеним у всьому світі, учасники яких приймають певні ролі та колективно створюють історію або слідують уже існуючій (зазвичай із фантастичних творів), у видуманих ситуаціях діючи відповідно до своїх ролей.

Учасники приймають рішення, спираючись на словесний образ персонажа, а дії завершуються успіхом чи провалом за визначеною системою правил, норм та принципів. У межах правил гравці можуть вільно імпровізувати; їхній вибір у кожній ситуації формує інсценування та результат гри.

Головна мета рольової гри — отримати задоволення від самого процесу гри. Це фундаментально відрізняє рольову гру від настільних, картярських, спортивних та інших, не таких динамічних ігор. Рольові ігри не основані на конкуренції, навпаки, вони більше зближують людей у спілкуванні. Типова рольова гра більш сприяє бажанню грати разом, а не поодинці. На відміну від того, хто переглядає фільм чи читає книгу, який є пасивним учасником, гравець RPG сам приймає рішення, які утворюють сюжет.

Для того, щоб підготувати цю гру якнайкраще, просимо вас взяти участь в опитуванні та відповісти на наступні запитання. Для кожного, хто заповнить форму буде бонус – можливість першим обрати роль, яку будете виконувати у грі 🙂