Перлина фестивалю — нічний штурм фортеці!

Кожен з вас мріяв побувати на полі бою, де хоробрі лицарі пліч-о-пліч сходяться в битві, і демонструють усе, на що здатні. Але жодна битва у відкритому полі не може за епічністю та шалом пристрасті зрівнятися зі штурмом фортеці. Саме тут виявляються найкращі якості воїнів, як загарбників, які ризикуючи життям йдуть назустріч невідомому, так і захисників, які понад усе намагаються відстояти свою твердиню.

tustan-2012_d-1_4242ab_HBR
 
Тисячі вогняних стріл пронизують все на свому шляху, воїни мчать назустріч смерті, таран, подібно голодному звіру, б’є у ворота, намагаючись пробитись до здобичі, а требушет кидає на голови захисників бастіону каміння. Усюди вогонь, лязкіт мечей. Усюди царствує хаос, і в цьому пеклі тільки найхоробріші зможуть одержати перемогу…

tustan-2012_d-1_4066ab_HBR

 

Цьогоріч ви зможете взяти участь у штурмі фортеці разом із справжніми воїнами, тримаючи у руці справжню зброю. На одну ніч ви зможете перевтілитись у середньовічного воїна! Кожен матиме змогу спробувати себе у тренуванні, і тільки кращі з кращих зможуть продемонструвати свої навички у справжньому бою.

Тустань чекає на своїх героїв!