Шукаємо ілюстратора для казки про Тустань!

kryganivskaПро Тустань створено багато легенд та оповідок, які мандрують світом ще з часів розквіту могутньої Фортеці. І навіть сьогодні зацікавлення таємничою історією скель лише зростає.

Львівська журналістка Марічка Крижанівська написала казку про сучасного хлопчика, який натрапляє на печеру між скелями Тустані і опиняється у 12-му столітті. На героя чекають несподівані відкриття та карколомні пригоди, які назавжди змінюють його життя.

Першою книгою автора була казка «Різдвяна історія». Сьогодні діти вже мають можливість читати й інші казки Марічки – “Чарівна скрипка” “Різдв’яна історія”, “Принц і намистинка», «Країна піжамчиків” та “Таємниця львівського годинникаря”, останні з яких вийшли друком взимку цього року.

Повертаючись до пригод хлопчика в Тустані, хочемо зазначити, що ця казка буде цікава як для дітей, так і для дорослих. Наразі книгу готують до друку і автор шукає художника-ілюстратора, який би “відчув” цю історію та намалював її для читачів.

Якщо Ви любите казки, мріяти та фантазувати, а також маєте певний досвід ілюстрації книг, заохочуємо Вас долучитись до співтворчості та надсилати зразки своїх робіт на електронну скриньку – [email protected].

Творімо казку разом!