Заповідник “Тустань” запускає оновлений інтернет-сайт

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» змінює свій вигляд у мережі Інтернет. Від сьогодні інтернет-сайт Заповідника постане перед відвідувачами у новому дизайні. Зміни стосувалися, здебільшого, функціональності ресурсу. Як пояснює директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Василь Рожко, основним завданням під час оновлення сайту було зробити його ближчим до користувача. «Аби ті, хто побували в Тустані і полюбили цю місцину змогли тримати з нами постійний контакт, а ті, хто ще не встиг відвідати пам’ятку обов’язково захотів туди поїхати, і, що важливо, мати всю необхідну інформацію для планування подорожі», – розповідає В. Рожко.

Тематичні розділи сайти присвячені історії наскельного міста-фортеці Тустань, дослідженню пам’ятки, діяльності заповідника. Окремий розділ присвячений фестивалям, які відбуваються під скелями, зокрема й традиційному фестивалю середньовічної культури «Ту Стань!». Також відвідувачі оновленої сторінки зможуть ознайомитися з новинами Заповідника та околиць, дізнатися про найближчі події, які плануються та легко знайти контакти організаторів та залишити свої відгуки.

«Зрозуміла та практична веб-сторінка – це ще одна можливість спілкуватися з прихильниками та відвідувачами Заповідника. Завдяки відгукам можна оперативно реагувати та вдосконалювати нашу роботу», – додає В. Рожко. Втім, це не єдина платформа для спілкування, запевняє він. Заповідник «Тустань», йде в ногу зі своїми прихильниками, а тому присутній також і в найпопулярніших соціальних мережах.