Завершилася арт-експедиція в Тустані

Tustan2017-d2-HBR_09631_LUFA-527 На початку серпня відбулася Арт-експедиція, перший захід в рамках проекту «Території натхнення», що став переможцем європейського гранту «Креативна Європа».

Під час експедиції, учасники ознайомилися з заповідником Тустань та селом Урич, обговорили концепцію ленд-арт симпозіуму (відбудеться в липні 2018) та створили креативні об’єкти, які зробили місцевість ще більш привабливою та цікавою для туристів.

Протягом тижня в Уричі натхненно працювало семеро митців з України, Білорусі та Словаччини. Результатом їх спільної роботи стали оригінальні арт-об’єкти – два сплетені з лози глечики величиною у людський зріст та арт-лавка «Серце велетня» інкрустована керамікою. DSC_4754

На лавці можна відпочити біля підніжжя скель, а глечики знайдете на галявині навпроти культурного центру «Хата у Глубокім». Про всі заходи в рамках проекту “Території натхнання” читайте на фейсбук-сторінці Areas of Inspiration.

Більше інформації про те, як проходила арт-експедиція можна дізнатися зі статті-звіту учасниці експедиції – Надєжди Зайцевої (Мінськ, BY) 2017_Tustan Art expedition (ua).

Дякуємо за відеозвіт виготовлення лавки “Серце велетня” SKORO Group та Ромку Ору  

 

 

 

 

 

Ми не можемо відобразити цю галерею” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails”]