Відкриття пам’ятної таблиці Михайлу Рожку

21 грудня 2014 року на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку найвидатнішому досліднику фортеці Тустань Михайлові Рожку. Подія відбулася з нагоди 75-х роковин з дня народження і 10-ї роковини з дня смерті науковця. До заходу працівники Заповідника готувались близько місяця і реалізували цікаву та насичену програму.

Пам’ятний знак Михайлові Рожку розташували при вході на галявину фестивалю «Ту Стань!», де і відбулася урочиста частина відкриття. Захід відвідали представники місцевої громади, родина та друзі Михайла Рожка, працівники Заповідника, учасники експедицій в Тустані, якими керував видатний науковець.

Друга, неофіційна частина заходу проходила в музеї історії Тустані. Програма складалася із спогадів експедиційників, перегляду документальних фото та відео матеріалів про дослідження Михайла Рожка. Кульмінацією вечора стала презентація випуску передачі телеканалу ЗІК «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», присвяченої пам’яті дослідника.

Відтепер кожен відвідувач Заповідника зможе побачити і вшанувати пам’ять того, хто відкрив для усіх нас Тустань.

IMG_7353

9

1

2

3

4

5

6

7

8